Close

Hráči

Potvrzené hráče budeme zveřejňovat hned po jejich oficiálním přihlášení.

V roce 2018 se turnaje zúčastnily hvězdy, mezi nimiž nechyběly nejlepší české páry Markéta Nausch Sluková, Barbora Hermannová, pár Michala Kvapilová, Kristýna Hoidar Kolocová a mezi muži dvojice Ondřej Perušič, David Schweiner.

Mezi hvězdy ostravského turnaje budou na mužské straně patřili například úřadující mistři světa z Brazílie Evandro, André, stejně jako stříbrní z mistrovství světa 2017 Clemens Doppler, Alexander Horst.

V Ostravě nechybělo polské duo Piotr Kantor, Bartosz Losiak, vicemistři Evropy 2017 Alexanders Samoilovs, Janis Smedins z Lotyšska, ani stříbrní z olympijských her v Riu de Janeiro 2016 a mistři Evropy 2017 Daniele Lupo, Paolo Nicolai z Itálie a bronzoví jak z OH v Riu 2016, tak z mistrovství Evropy 2017, Nizozemci Alexander Brouwer, Robert Meeuwsen.

V ženské části se představily hned dva české páry patřící do světové desítky. Markétu Nausch Slukovou s Barborou Hermannovou a Kristýnu Hoidar Kolocovou s Michalou Kvapilovou na turnaji v řadách favoritek doplnily aktuální světové jedničky Melissa Humanaová-Paredesová, Sarah Pavanová z Kanady nebo bronzové medailistky z mistrovství Evropy 2017 Němky Julia Sudeová, Chantal Laboureurová. Z olympijského Ria 2016 jsme měli možnost vidět stříbrné medailistky Agathu a Barbaru z Brazílie, jejich současnými spoluhráčkami jsou Duda, resp. Fernanda. Zajímavé bylo sledovat také legendu tohoto sportu, trojnásobnou olympijskou vítězku Kerri Walshovou Jenningsovou a její spoluhráčku Nicole Branaghovou z USA.