Close

Doprovodný program

Po celou dobu turnaje bude v areálu k dispozici fanzóna s velkoplošnou obrazovkou, stanoviště s volejbalovými dovednostmi, prezentací partnerů a samozřejmě stánky s různorodým občerstvením pod hlavičkou Garden Food Festivalu.
V pátek 31. 5. a sobotu 1. 6. se můžete tešit na afterparty, která začne ve fanzóně hned po skončení zápasů.
J&T Banka Ostrava Beach Open není jen o sportu, jídlo a pití nabídne Garden Food Festival

Na špičkové volejbalové akci očekávají fanoušci vrcholné sportovní zážitky. Ale už dávno neplatí, že musí zůstat jen u nich. Pořadatelé české zastávky tour chtějí nabídnout návštěvníkům také kvalitní jídlo a pití a snoubit sport s gastronomií. Proto se letos spojili s největším českým festivalem jídla a pití – Garden Food Festivalem - a v Dolních Vítkovicích nachystali food zónu, kde si najdou spoustu lahůdek dospělí i děti.

„Z řady sportovních akcí víme, že dobré jídlo zůstává často Popelkou a návštěvníci se musí spokojit s nízkou kvalitou a malým výběrem. Proto jsme oslovili vystavovatele, které známe z našich festivalových akcí, i vyhlášené ostravské restaurace a bistra, abychom připravili fanouškům volejbalu zajímavé jídlo a pití,“ zve do food zóny ředitel festivalu Pavel Vysloužil.

A na co se mohou návštěvníci těšit? Svůj stánek na akci rozbije síť kvalitních hranolek Fancy Fries, speciality z Dolních Vítkovic nabídne domácí Food Ateliér, o burgery a luxusní hot dogy z beskydského hovězího se postará Eat Meat bistro, asijskou exotiku zastupuje Sri Lankan Curry House, čerstvé těstoviny připravuje Pasta Snack, domácí zákusky a zmrzlinu chystají cukráři z Barenuts a francouzské palačinky dodají olomoucká Palačinkola. Nabídku sladkého doplňuje takzvaný signature food – speciální nočky s ovocem podle receptu šéfkuchaře Romana Pauluse, které můžete ochutnat jen na akcích pořádaných J&T Bankou.

O pitný režim se postará hned několik dobrých značek s širokým sortimentem nápojů – Radegast, Kofola, Rajec, Jack Daniels, Vinařství Spielberg nebo Red Bull. Novinkou je otevření Lokálu pod Vysokou pecí, který zažije na Ostrava Beach Open premiéru. V pátek a sobotu večer nemusíte spěchat domů – pořadatelé pro vás chystají party s živými dýdžeji.
Podívejte se níže na video, jak to v Ostravě vypadalo v roce 2018: